Rodomi 1–12 produktai - viso yra 79

11 oz puodelio guma sublimacijai skirta tolygiai prispausti norimą piešinėlį prie gaminio paviršiaus. Ši guma naudojama, kaip vakuuminės krosnies priedas puodelių gamybai.

11 oz platėjančio puodelio užspaudimo guma su vakuuminiu pritraukimu. Tolygiai prispaudžia visą paviršių. Ši guma naudojama, kaip vakuuminės krosnies priedas puodelių gamybai.

11 oz cilindrinio puodelio užspaudimo guma su vakuuminiu pritraukimu. Tolygiai prispaudžia visą paviršių. Ši guma naudojama, kaip vakuuminės krosnies priedas puodelių gamybai.

15 oz puodelio guma sublimacijai skirta tolygiai prispausti norimą piešinėlį prie gaminio paviršiaus. Ši guma naudojama, kaip vakuuminės krosnies priedas puodelių gamybai.

7 vnt stikliukų užspaudimo guma su vakuuminiu pritraukimu. Tolygiai prispaudžia visą paviršių.Ši guma naudojama, kaip vakuuminės krosnies priedas puodelių gamybai. Skirta 12 vietų modeliui.

Akrilo lankstymo stkalės skirtos akrilo, PVC, PC, ABS, PP ir kitų medžiagų lengvam ir švariam lankstymui. Šios staklės daugiausiai naudojamos reklamos gamyboje.  

Akrilo lankstymo stkalės skirtos akrilo, PVC, PC, ABS, PP ir kitų medžiagų lengvam ir švariam lankstymui. Šios staklės daugiausiai naudojamos reklamos gamyboje.  

Apklijavimo stalai

Apklijavimo stalas SIS-T1325

Daug privalumų viename įrenginyje. Apklijavimo stalas padės jums apklijuoti daugelį paviršių be raukšlių ir burbuliukų. Taip pat su šiuo stalu gali dirbti lengvai vienas žmogus.

Apklijavimo stalai

Apklijavimo stalas SIS-TA1325

Apklijavimo stalas su kaitinimu ir LED apšvietimu padės jums apklijuoti daugelį paviršių be raukšlių ir burbuliukų. Taip pat su šiuo stalu gali dirbti lengvai vienas žmogus. Galimi 3 dydžiai - 1300mm×2500mm / 1500mm×3000mm / 1700mm×3700mm.

Karščiui atsparios pirštinės. Naudojamos karštų objektų ištraukimui iš krosnies.

Didelio formato, automatinis termo presas skirtas greitai ir daugiatiražiai gamybai. Yra stabilus, tolygiai įkaitiną visą gaminio paviršių. Šie termo presai sertifikuoti ir ženklinti CE ženklu.

Automatinis termo presas skirti greitai ir daugiatiražiai gamybai. Yra stabilus, tolygiai įkaitiną visą gaminio paviršių. Nereikalingas oro kompresorius! Šie termo presai sertifikuoti ir ženklinti CE ženklu.